KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15385071
nr 1538 5071
Gunnar Widholm
(1882-1953), Sverige
Tusch, Signerad, olycka. Bildmått: 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 36x32 cm
måndag 1 maj 2023
kl 19:39:42
Gunnar Widholm
Läs mer om Gunnar Widholm