KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15385071

nr 1538 5071

Gunnar Widholm

(1882-1953), Sverige

Tusch, Signerad, olycka. Bildmått: 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 36x32 cm

måndag 1 maj 2023
kl 19:39:42

Gunnar Widholm

Läs mer om Gunnar Widholm